03-5407320

להנחיות פרטניות לכל גידול

03-5407320

להנחיות פרטניות

איך לטפל בכנימות?

איך לטפל בכנימות?

רונן, הגנן האלוף ריגש אותנו מאוד. הוא פנה אלינו לעצה לאחר שבמשך חודשים ארוכים ניסה להציל את עץ המנגו ממכת כנימות. מה הוא לא ניסה… מגוון חומרים מכל הסוגים, אפילו כימיים (לא מומלץ) רק לאחר המלצתנו הוא התנסה בריסוס באמצעות KF Guard הכנימות נכנעו והקרב נגמר. 

הסיבה לכך היא שהתכשיר שלנו, KF Guard, מורכב מאחוז גבוה מאוד של שמן נים. 40%!

התוצאות לפניכם.

אחד האויבים הידועים ביותר של הגינה הן הכנימות, ולכנימות זנים שונים שאוהבים סוגי עלים שונים. זוהי תופעה נפוצה מאוד, אך לשמחתינו, כמו שמוכיחה ההצלחה המסחררת בגינה של רונן – ניתן לטפל בבעיה ולהשיב את הבריאות לגינה! 

קל לזהות את הכנימות: במבט ראשון נראה עלים מקופלים בצורה לא רגילה, מבט נוסף נראה קבוצה של כנימות בחלק התחתון של העלים ,על ניצני הפריחה או על הגבעול. ואם ניגע, נרגיש שהאיזור דביק. הכנימות נוטות להופיע בעונות המעבר והן ניזונות מהחומרים החיונים שבתוך הצמח, ולכן הסימן הראשון לכנימות הן שהצמח נראה פתאום חסר חיות.

שמן נים הוא שמן שמופק מעץ הנים ההודי (שם מדעי: Azadirachta indica).  

מוצאו בהודו ושמן הנים שמופק ממנו עשיר בנוגדי חמצון, סטרואידים וטריטרפנואידים, כשהחומר הפעיל ביותר הוא אזאדרכטין. צבעו חום-ירוק והוא מר מאוד בגלל שהוא כל כך מרוכז. מה בדיוק שמן הנים עושה?

– פגיעה בתיאבון וביכולת האכילה של החרק

– פגיעה במערכת ההורמונלית של החרק

באופן זה, פועל שמן הנים כקטל מזיקים “רך”: החומר אינו מרעיל למוות את החרק ואת סביבתו, אלא יוצר סביבה צמחית לא מושכת עבור החרק, כיוון שהוא אינו יכול לקיים את עצמו זה ולהתרבות.

ב-KF Guard יש שילוב ייחודי של שמן נים באיכות גבוהה (40%) יחד עם מיצויים צמחיים נוספים (20%). שימוש בתכשיר ל יאפשר לצמח לשגשג בסביבת גידול בריאה, על ידי הפחתה מכרעת של קיומם של גורמים שמזיקים לצמח וחיזוק תהליכי המטבוליזם בצמח עצמו.
האם הגינה שלם סובלת מכנימות ויש לכם שאלות על דרכי טיפול? אל תהססו, דברו איתנו – נשמח לעזור ולהקנות הנחיה, ליצירת קשר לחצו כאן.

שתפו:

לקוחות יקרים, עקב המצב הבטחוני יתכן עיכוב במסירת משלוחים. אנו זמינים עבורכם בטלפון: 03-5407320 לכל שאלה.

ליצירת קשר וקבלת ייעוץ