התכשיר הינו רב תכליתי, מתאים ליישום בריסוס וכן דרך מערכות השקיה, מיועד ליצור ממשק הזנה אופטימלי לדרישות הצמח ולמנוע דישון יתר במינרלים ומלחים.
התכשיר מורכב משורה ארוכה של רכיבים טבעיים: תרכיזי אצות, חלבונים, ויטמינים, שמנים צמחיים, מינראלים, מלחים, סוכרים ומיצויי צמחים, המשולבים יחד בנוסחה ייחודית. התכשיר פועל על מנגנוני המטבוליזם של תאים ברקמות הצמח והשורש, וכן של אוכלוסיות מיקרו אורגניזמים בקרקע. התכשיר משפר את יכולת הצמח לקלוט מינרלים ולהסיעם ברקמות, וכן את יכולת ייצור המוטמעים, ויכולת עמידות בתנאי עקות חום ויובש.

לתכשיר המרוכז כל התכונות הטובות של החומר המדולל יותר. התכשיר מורשה לשימוש בחקלאות האורגנית בישראל, בהתאמה לתקנות החוק האורגני הישראלי וכן בהתאמה לסטנדרט NOP .

התכשיר נמכר בישראל באריזה של 1 ליטר במיוחד עבור שוק הגינון המתמחה, ולשימוש בהדשיית מצעים והידרופוניקה.

הנחיות כלליות לשימוש:

לטיפול במערכת דישון ביתית ומערכות הידרופוניקה:
יש להוסיף 100 סמ”ק KF-20 למיכל של 20 ליטר מים ולכוון את משאבת הדישון למינון יחסי של 0.5%-0.2%. יש להפעיל את הדישון עם כל השקיה. קראו עוד על שימוש ב- KF-20 במערכות הידרופוניקה ->

לטיפול דחף:
יש למהול 150 סמ”ק KF-20 ב 5 ליטר מים, ניתן להחדיר את כל הכמות במנת השקיה אחת, או למשך יומיים שלושה.

לשימוש במרסס:
יש לוודא שהמרסס נקי מכל שארית של חומר הדברה או דישון, למהול 100 סמ”ק KF-20 ב 10 ליטרים של מים, לרסס את עלוות הצמחים ואת אזור בסיס הגזע עד לנגירה.

להגמעה (באמצעות משפך):
יש למהול ביחס 1:100 (10 מ”ל KF-20 ל 1 ליטר מים) ולהשקות על העלווה ולסביבת בית השורשים. יש לחזור על הפעולה פעם בשבוע או שבועיים.