לפעמים השכן עושה דברים מאד מעניינים, אבל לא מספר לכם….

בגידול מטעים עם KF רואים תוצאות
הדפס עמוד זה

לפעמים השכן עושה דברים מאד מעניינים, אבל לא מספר לכם….

במושב אחד לא חשוב מה שמו ואיפה נמצא, מתפרנסות רוב המשפחות מהתמחות בגידול מטעים. אנשי המושב ידועים בחריצותם, ובהיותם מגדלים מקצועיים וחדשניים. תוצרת המושב ידועה ומוערכת בשווקים כתוצרת איכותית מהשורה הראשונה.

פגישה מקרית

רצה המקרה ומגדל מהמושב נפגש באקראי עם אחד מאנשי חברת VGI, שסיפר לו על החברה ועל התכשירים שמייצרת, ועל כך שבמקום אחר בעולם, בכירי המגדלים באותו ענף ממנו מתפרנס המושב עושים שימוש בתכשירים מתוצרת VGI ורואים מכך רווח רב.
אותו מגדל, שהיה אחראי על שטחי גידול רבים, הזמין את אנשי VGI לערוך במשקו תצפית ראשונית עם התכשירים. בעת האסיף היבול נמצא שהשימוש בתכשירים שיפר את כמות היבול ואת איכותו, ועקב כך החליט אותו מגדל להרחיב את השימוש בתכשירים לשטחי גידול  מטעים נוספים.

מספר חודשים לאחר מכן התקבל בחברת VGI טלפון ממגדל אחר באותו המושב, אשר ביקש מאנשי החברה "לבוא מהר". מיד לאחריו התקשרו 4 מגדלים נוספים עם בקשה דומה…..

מה שרואים מכאן לא רואים משם..

כשבאנו ושאלנו את המגדלים מה הניע אותם ליצור את הקשר סיפרו: "ראינו חלקות יפות, ידענו שהמגדל הזה עושה כל מני דברים ייחודיים, ואז מצאנו ליד אחת החלקות שלו מיכל ועליו כתוב KF-10, VGI ישראל. על התווית היה גם מספר טלפון ואליו התקשרנו……"

עם הצלחות לא מתווכחים

מאותה נקודת זמן ועד היום, רוכשים מרבית המגדלים במושב הזה תכשירי ביו-סטימולנטים מחברת VGI, ונהנים מתוצרת שופעת ואיכותית. לא מעט חלקות גידול מטעים שסומנו לעקירה עקב מכלול בעיות להן לא נמצא פתרון, זכו בזכות התכשירים הללו לעדנה מחודשת של עוד מספר שנים, ובעליהן – לרווח נקי.

חוות דעת מקצועית של חקלאים ושימוש בתכשירי ההזנה מסדרת KF בערוץ היוטיוב הרשמי של VGI