03-5407320

להנחיות פרטניות לכל גידול

03-5407320

להנחיות פרטניות

3 מדשאות מדהימות שעשו אותנו שמחים

3 מדשאות מדהימות שעשו אותנו שמחים

במדינה שמשית כמו ישראל אין כמו מדשאה יפה ומרשימה בגינה. בין אם לימי אירוח (כשאין סגר) ובין אם להנאה הפרטית, האישית, מדשאות הן חלק בלתי נפרד מההוויה הישראלית. אנחנו ב-VGI גאים לקחת חלק בדישון של מגוון ענק של מדשאות ולשתף אתכם ב-3 סרטונים מיוחדים ששלחו לנו.

אז בלי יותר מדי מילים, בואו נתחיל:

לא עובד? לחצו כאן

יש יותר ירוק מזה? צפו במדשאה המדהימה של אצטדיון ראשון לציון. תראו, ככה זה נראה אחרי כיסוח. דשא חזק, בריא וירוק. ככה זה כשעובדים עם KF Serfico, הדשן המומלץ ביותר למדשאות.

לא עובד? לחצו כאן

בגינה של רון ממושב מגשימים יש דבר אחד בטוח: הדשא של השכנים ירוק פחות. בטוח לגמרי. כי רון עובד חכם ונכון ומדשן את המדשאה שלו אך ורק במוצרי KF, וליתר דיוק – במלך הדשא של ישראל, KF Serfico.

לא עובד? לחצו כאן

לרובי יש דיירים בגינה. דיירים מיוחדים, הצועדים על 4 בגאווה רבה. ורובי כבר יודע שכאשר מדובר בדישון מדשאה, בטח בבטח כאשר חיים בה בעלי חיים, חשוב להשתמש בחומרים טבעיים בלבד. בלי כימיקלים ובלי סכנה לחברינו ההולכים על 4. ואנחנו כל כך נרגשים להיות חלק.

אם גם אתם עמלים כבר שנים על מדשאה ירוקה ולא כל כך מצליחים… לנו יש את כל הפתרונות. 

אנחנו מזכירים אגב שבעבר כתבנו לכם מאמר מיוחד – איך מטפלים מדשאה חולה?

לשינוי מהיר ואפקטיבי – אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר. צוות VGI זמין בשבילכם בכל עת. צרו איתנו קשר דרך עמוד יצירת הקשר או באמצעות דף הפייסבוק שלנו.

שתפו:

לקוחות יקרים, עקב המצב הבטחוני יתכן עיכוב במסירת משלוחים. אנו זמינים עבורכם בטלפון: 03-5407320 לכל שאלה.

ליצירת קשר וקבלת ייעוץ