03-5407320

להנחיות פרטניות לכל גידול

03-5407320

להנחיות פרטניות

3 מרפסות שהפריחה בהן מדהימה – בזכות KF!

3 מרפסות שהפריחה בהן מדהימה – בזכות KF!

מרפסות הן חלק בלתי נפרד מהנוף הישראלי, כי במדינה שטופת שמש כמו שלנו בהחלט ברור שכל מרפסת יכולה להפוך לגינה של ממש עם פריחה וצמיחה שעושה טוב בלב ובעין. ריכזנו עבורכם 3 מרפסות מדהימות ששלחו לנו לקוחות VGI. לכולן מכנה משותף אחד ברור – שימוש בדשן טבעי ואיכותי מבית KF. צפו ותהנו:

“קודם כל הצבעים שלהם – הירוק, ירוק! והם בריאים ממש” – כך מספרת לנו שלוממית על המרפסת המהממת שלה, שבה מגוון צמחים והמון ברכה. שימו לב לצבעים המדהימים של הפרחים והאדניות, במיוחד אלו שטופלו רק חודש וחצי וכבר הגיעו לנראות מדהימה. “לא שמתי שום דבר חוץ מהדישון פעם בחודש” מספרת שלומית.

בשיא הקיץ של 2020 יניב הגנן האהוב שלנו שלח לנו מרפסת שהפתיעה אותנו מאוד. כי כזו מרפסת לא ראינו מעולם. המרפסת במשרד עורכי דין, סבלה מהרבה בעיות וטופלה מספר חודשים בדשן הפרימיום שלנו Garden & Balcony. והיום? גם צמיחה מדהימה וגם פירות. המון לימונים. ככה זה כשעובדים נכון!

לאבי רוזנברג יש את המרפסת הכי יפה בתל אביב, וזה קורה כי הוא השקיע בה המון אהבה ו-KF30. כשעובדים עם חומרים טבעיים בלבד, כשלא ממליחים את הקרקע – מקבלים צמיחה מדהימה כזו.

אם גם לכם יש מרפסת ואתם רוצים להפוך אותה לגן עדן של צמיחה – אנחנו כאן! צוות VGI שמחים להעניק ייעוץ לכל מי שמעוניין לשפר את נראות וצמיחת הגינה שלו. ניתן ליצור איתנו קשר דרך עמוד יצירת קשר.

שתפו:

לקוחות יקרים, עקב המצב הבטחוני יתכן עיכוב במסירת משלוחים. אנו זמינים עבורכם בטלפון: 03-5407320 לכל שאלה.

ליצירת קשר וקבלת ייעוץ