03-5407320

להנחיות פרטניות לכל גידול

03-5407320

להנחיות פרטניות

איך לטפל נכון בחממה מקצועית?

איך לטפל נכון בחממה מקצועית?

הכירו את ראמז מועדי מ״אמא אדמה״. זוהי החממה המדהימה שלו. כל החומרים שהוא משתמש בהם הם תוצרת KF בלבד ואנחנו יכולים לראות את התוצאות: החל מהבזיליקום, הפלפלים, החצילים, התאנים – ועוד המון גידולים יפים שמניבים פרי ומביאים עלים יפים וצבעוניים. ☘

ראמז משתמש ב-KF-SERFICO. תכשיר מושלם לחיזוק הקרקע ודישון.

🐝 מה מיוחד בו?

תכשיר KF-SERFICO מתאים גם להשקיה טכנית וגם לידנית: ריסוס או להגמעה.

החומר עובד על מערכת השורשים, על הנבטות, על השרשה ועל שיקום של הצמחים גם כשהם סובלים מבעיות. הוא משפיע על שטח הפנים של הקרקע ועל רמת ה-PH. בנוסף, הוא מרחיק מזיקים פטריות הנמצאים בקרקע ומשמש כמשטח טבעי.

ראמז מדשן רק עם מוצרי KF. החל מבזיליקום, ועד לחצילים, פטרוזיליה, חסות, פלפלים חריפים, זעתר, וכל מה שנדרש. 

ראמז משלב בין KF-SERFICO לבין – KF-10. שניהם תכשירים ביו-סטימולנטים טבעיים.

המונח ביו-סטימולנטים מתייחס לקבוצות שונות של חומרים טבעיים, הידועים בכך שדי בכמות קטנה יחסית מהם, בכדי לשפר, להעצים ולהאיץ תהליכים מטבוליים טבעיים בקרקע ברקמות הצמח. ביו-סטימולנטים כוללים חומרים ממקור אורגני – צמחי או בע”ח, מינרלים שונים, בקטריות ופטריות. בחקלאות המודרנית נעשה שימוש הולך וגובר בחומרים אלה, באמצעות דשנים אורגניים ייחודיים, שנועדו לשיפור פוריות קרקע, לשיפור קליטת מינרלים, ולהגנה מפני מצבי עקה.

יש לך שאלה הנוגעת לגידול ביוסטימולנטי של צמחים בבית או בגינה? הצוות הנאמן של חברת VGI כאן עבורך. נשמח להעניק כל הדרכה והכוונה לדישון מדויק וגידול מוצלח של צמחים. צרו איתנו קשר בכל זמן בעמוד יצירת קשר.

שתפו:

לקוחות יקרים, עקב המצב הבטחוני יתכן עיכוב במסירת משלוחים. אנו זמינים עבורכם בטלפון: 03-5407320 לכל שאלה.

ליצירת קשר וקבלת ייעוץ