03-5407320

להנחיות פרטניות לכל גידול

03-5407320

להנחיות פרטניות

חקלאות

חקלאות

חברת VGI מפתחת מוצרים לחקלאות מתקדמת מאז שנות ה 70′ של המאה ה 20′. תהליכי הפיתוח של המוצרים משלבים את חוכמת הטבע עם קדמת הטכנולוגיה. מוצרי החברה מותאמים ליישום קל, נוח ובטוח במגוון שיטות יישום, ויעילים במגוון רחב מאד של גידולים חקלאיים.

כאן תוכל לקבל מידע רב נוסף על התכשירים, מרכיביהם, דרכי פעולתם ושיטות היישום. אנו ממליצים לפנות אלינו כדי לקבל ייעוץ וליווי מקצועי.

לחקלאות כל סוגי הגידולים ללא יוצא מן הכלל - מינון כללי כ- 1 ליטר לדונם.

זמין גם בנפח:

לכל סוגי הצמחים לטיפולי שיקום, שתילות חדשות, חיזוק שורשים, הקניית עמידות, טיפול דחף, טיפול נגד מזיקים (בשילוב שמנים צמחיים ותכשירי הדברה ביולוגיים, כמו KF-GUARD) - לחיזוק כל מערכות הצמח

זמין גם בנפחים:

למניעת מחסורי יסודות קורט בכל סוגי הגידולים, לשיפור התבססות מדשאות (בשילוב עם KF SERFICO), לשיפור חנטה בעצי פרי ולהשלמת מחסורים בכלל הגידולים.

זמין גם בנפח:

להגנה וטיפול במחלות ובמזיקי עלים, לחיזוק פעילות המטבולית של הצמח, למניעה והרחקה של מזיקים ומחלות, לשיפור הגנה ועמידות בתנאי עקות חום ויובש ולסיוע בהתאוששות.

זמין גם בנפחים:

להשלמת מחסורי ברזל בכל סוגי הגידולים, כלאט ביו אורגני מסייע לזמינות הברזל וספיגתו ברקמות הצמח, מתאים גם לריסוס וגם להגמעה.

זמין גם בנפח:

תרכיז חומצה פולבית במיצוי ייחודי לשיפור פוריות הקרקע והזנת הצמח. מחליף קומפוסט יבש או נוזלי בגינון ובחקלאות, מתאים יותר לקרקעות בישראל מחומצה הומית.

זמין גם בנפחים:

להשלמת מחסורי סידן ומגנזיום בכל סוגי הגידולים.

זמין גם בנפח:

לשיפור גידולי פרי/ירק - עידוד פריחה והעצמת צבע, גודל וטעם.

זמין גם בנפחים:

לטיפול בעצי זית, מתאים לשימוש גם עם חומרים בריסוסי החלשת עוקץ.

זמין גם בנפח:

מוצרים מובילים:

מוצרים נוספים:

שתפו:

לקוחות יקרים, עקב המצב הבטחוני יתכן עיכוב במסירת משלוחים. אנו זמינים עבורכם בטלפון: 03-5407320 לכל שאלה.

ליצירת קשר וקבלת ייעוץ