מוצרי חברת VGI מתאימים לכל סוגי הצמחים, והם בטוחים לחלוטין לסביבה ולמשתמש. תכשירים אלו נותנים פיתרון יעיל ובטוח להזנת כל סוגי הצמחים בגינה הביתית, וזאת במהלך אחד של יישום לכל סוגי הצמחים.

הרכיבים מהם עשויה ההצלחה – דשן נוזלי מסדרת ה KF

KF- תכשירי דישון מהטבע לגינון​

השפעת תכשירי דישון נוזלי KF על קירות ירוקים

דישון נוזלי ביו-סטימולנט לגינון וטיפוח גינה KF

קלרוטריה

הגינה היפה של גדי ועדה

הגינה הזו מרגשת מאוד. אנחנו רואים כאן את הגינה של גדי ועדה, במקום שבו קרה אסון בגינה – משאית נתקלה והרסה את כל הגינה. לתאונה אין זכר, השכנים עזרו לתקן, מזל. בנוסף לעזרת השכנים האדיבים, תוכלו לראות שהגינה פשוט משגשגת. ואפילו אנשים מגיעים מרחוק, בשביל לשהות במקום היפה והנעים הזה, שבו אפשר לשמוע את הציפורים מצייצות. איך היא משגשגת לדעתכם? בעזרת KF30. זה כבר לא סוד ש-KF30 הוא תכשיר חסר תקדים בעל תוצאות מפעימות לגידול ולשיקום צמחים וגידולים על מגוון סוגיהם.  איך? KF30 הוא תכשיר ביו-סטימולנטי.  דישון באמצעות ביו סטימולנטים מאיץ תהליכים מטבוליים אצל הצמח, מזרז את התפתחותו ומשפר את הפריחה ואת תנובת הפרי. דשן אורגני רגיל, בדומה לדשן בדשן כימי, אינו מאוזן בתכולת המינרלים שבו ועלול להכיל עודפי מלחים שונים שעשויים להזיק לצמח. שימוש עודף בדשן אורגני רגיל עשוי אף לגרום לאספקה עודפת של מינרלים כגון זרחן וחנקן ובכך להוות סיכון לצמח עצמו ולסביבת הגידול. הדשן האורגני הרגיל, בניגוד לדשן הביו-סטימולנטים של מותג VGI עלול לזהם את מי השתייה וקיים סיכוי שיהווה גורם להמלחה של הקרקע בה פוזר. כלומר, דשן אורגני רגיל עלול לייצר בעיות דומות לבעיות של דשן כימי – בעיות שאינן קיימות בדשנים ביו-סטימולנטיים. ככה זה, כשנותנים לצמחים אהבה עם חומרים טבעיים בלבד, לאורך כל עונת הגידול – הם נותנים אהבה חזרה. אם טרם ניסיתם KF30, לא מאוחר מידי! בין אם את או אתה מגדלים מקצועיים, חובבים או מתחילים – הצוות הנאמן שלנו זמין עבורכם לייעוץ בכל עת. ליצירת קשר לחצו כאן.

pexels-jessica-lewis-583840

עץ התות שהאכיל רחוב שלם

ראינו עץ תות פקיסטני משגע במשתלת ״אמא אדמה״ שבירכא: כולו מלא בפרי מלמעלה עד למטה עם טעם מדהים. העץ מקבל פעם בחודש KF30 ואנחנו שוב כל כך גאים להיות חלק מהיופי הזה. אנחנו כבר יודעים שעם תוצאות טובות אי אפשר להתווכח, ושה-KF הוא חומר דישון אורגני, טבעי ואפקטיבי שלא ממליח את הקרקע ולא מייצג התמכרות של הקרקע.  תראו בעצמכם: העץ מקבל רק KF30, בלי שום תכשיר אחר. וכל יום מבשיל משהו חדש. תראו שהעלווה בריאה וחזקה וזה פשוט מדהים.  התות פקיסטני, או התות הארוך מגיע לעתים עד מעל ל-20 ס״מ, כשרב התותים מגיעים לפחות ל-10 ס״מ. הטעם מתוק מאוד והעץ שלו מניב פרי בגלים בעונות החמות 6-8 פעמים בשנה. גובנו נמוך מעץ התות הרגיל, והוא אינו נופל לקרקע כאשר הוא מוכן אלא מתייבש על העץ ומתפורר לאיטו בין העלים הגודלים שלו. כך סביבתו נותרת נקייה יחסית. מומלץ בחם לקפוץ לחנות ״אמא אדמה״ בירכא ולהתרשם במו עיניכם מיופיו. ככה זה, כשנותנים לצמחים אהבה עם חומרים טבעיים בלבד, לאורך כל עונת הגידול – הם נותנים אהבה חזרה.  אם טרם ניסיתם KF30, לא מאוחר מידי! בין אם את או אתה מגדלים מקצועיים, חובבים או מתחילים – הצוות הנאמן שלנו זמין עבורכם לייעוץ בכל עת. ליצירת קשר לחצו כאן. 

Screenshot (121)

איך לגדל ליים בגינה?

בגינה הזו ״ארבע שנים שלא היה כמעט כלום והיום הכל פורח״ – מהפך! הליים נראה מהמם, העצים בריאים ומלאי חיים, והגינה פשוט ש-מ-ח-ה! אנו כל כך גאים לשתף עוד גינה פורחת מבית VGI: זכרו כי עם גינון ודישון נכון הכל אפשרי. ה-KF30 הוא תכשיר דישון העשוי מחומרים טבעיים בלבד ואינם מזיקים לחי או לצומח! והתוצאות? מדברות בעד עצמן 🍀 הידעתם? חוקרים טוענים כי בימי קדם היו שלושה סוגים של פירות הדר: האתרוג, הפומלה, והמנדרינה, וכי כל שאר פירות ההדר הגיעו לעולם באמצעות הכלאות שנוצרו בין זנים לאורך ההיסטוריה. לעומת זאת, חוקרים אחרים טוענים כי בנוסף לאלה גם הליים נחשב פרי הדר קדמוני בהודו, בתאילנד ובמאלזיה.גם לכם כדאי לגדל ליים בגינה, ועם ה-KF ההשקעה משתלמת. אם עוד לא ניסיתם את ה-KF30, אף פעם לא מאוחר מידי! הצוות שלנו זמין לייעוץ, הכוונה ושאלות לגבי גידול ודישון מותאמים אישית ביחס לגידול ולתנאים הקיימים אצלכם: החל משלבי שתילה, קטיף ועד לשלבי שיקום במידת הצורך. ליצירת קשר לחצו כאן.

לגדל עץ תפוזים

איך לסגור חורף גשום עם עץ תפוזים מפואר ושופע?

איזה פרי יותר ישראלי מהתפוז? התפוז הוא אחד הפירות האהובים ביותר בישראל, ולא רק! התפוז הישראלי נחשב לאיכותי וטעים ומשווק לכל אירופה. אפשר לאכול את התפוז סתם כך, פשוט לקלף ולאכול את הפלחים,  ניתן לעשות ממנו מיץ תפוזים טבעי ועשיר בויטמין C למערכת החיסונית, סלט פירות ועוד מתכונים יצירתיים… קבלו את העץ המושלם של אודי: זהו דשן על בסיס מינרלי, אורגני ומותאם לגינות במצעים מנותקים בכל עונות השנה! מכיל את כל האלמנטים הנחוצים לצמח, לצד תערובת אורגנית עשירה של אצות וצמחים מן הטבע, המכילה אנזימים, ויטמינים, חומצות אמינו ועוד המון אלמנטים טבעיים אשר שמשמשים כמערכות עזר לספיחת מינרלים, מניעת מחלות, עמידות בתנאים קיצוניים, שורשים בריאים, צמיחה מהירה ויציבה ושיפור תנאי הקרקע. העץ הזה שעשה אותנו שמחים! כל כך הרבה פרי, מיץ נפלא, אודי מרוצה ואנחנו גאים לעזור. ככה זה כשמדשנים עם KF30: מקבלים צמיחה, הצלחה, פרי! העץ השופע, שממוקם בצפון עמק החולה בן שנה ו-3 חודשים. קיבל דישון ב-KF30 משלב הפריחה, החנטה ועד לקטיף. אנחנו גאים לקחת חלק בהצלחה של הצמיחה היפהיפה שניצבת לפנינו כאן. גם לכם כדאי לגדל תפוזים בגינה, ועם ה-KF ההשקעה משתלמת. אם עוד לא ניסיתם את ה-KF, אף פעם לא מאוחר מידי! הצוות שלנו זמין לייעוץ, הכוונה ושאלות לגבי גידול ודישון מותאמים אישית ביחס לגידול ולתנאים הקיימים אצלכם: החל משלבי שתילה, קטיף ועד לשלבי שיקום במידת הצורך. ליצירת קשר לחצו כאן. 

ענבי מאכל ארלי סוויט

כמה רווח יש לחקלאי שמשתמש ב-KF10

אנחנו פוגשים את נאג׳י אחרי סבב ראשון של בציר בכרם ענבי פלם.”היה יוצא לי ממוצע 2.8, 3 טון – והיום יוצא משהו כמו 4 טון!” חקלאים? צפו בעדות של נאג’י החקלאי, שהחל להשתמש ב-KF10 ומאז – חוגג!  עם עדות אי אפשר להתווכח: הזמורות חזקות, עבות, ללא מחלות כמו שהיו לפני כמה שנים ונאג׳י קוטף וקוטף את ענבי טלי היפים.  בחלקה הזו, אין ענבים שנשרו, אין ענבים שהצטמקו. גודל האשכולות מרשים מאוד גם לאחר זינוב – ויש צבע! דבר שקשה להשיג בזן הענבים הזה. והטעם? טבעי ועסיסי. בנוסף ניתן לראות את ההשפעה החיובית על גודל הגרגר ומזעור תופעת הזטרת. אתם יכולים להביא צמיחה כזו גם, עם KF10 – תכשיר הדישון לחקלאי המקצועי. אם עוד לא ניסיתם, מומלץ להתחיל, כי ה-KF10 הוא רווח נקי למגדל המקצועי! אנחנו זמינים עבורכם לייעוץ בכל עת, ונשמח להעניק הכוונה לגבי גידול ודישון המותאמים לגידול ולתנאים הקיימים אצלכם. ליצירת קשר לחצו כאן. 

1

איך לשמור על הקרקע בשנת שמיטה?

ביקרנו את מוחמד, חבר שלנו ממשתלת הורד האדום, והוא סיפר לנו איך בדיוק הוא מטפל בקרקע בשנת שמיטה: אין ספק ששנת שמיטה היא שנה מאתגרת עבור חקלאים ומגדלים ברחבי הארץ ועל כל מגדל מקצועי לנהוג במלוא האחריות בשנה זו.  הטיפ של מוחמד ברור – שנת שמיטה עוברים עם KF. למה? כי מדובר בחומר על בסיס ביולוגי, כלומר ביוסטימולנט טבעי. לא חומר כימי, ולא חומר ״אורגני״ – אלא חומר טבעי שנועד להכשיר את הקרקע לכוח עצמאי להצמיח ומונע את התמכרות הקרקע.  מה זה בעצם KF10?  מדובר בחומר מרוכז מאוד של KF30, המיועד בעיקר לחקלאות ומטעים גדולים. ממש כמו ה-KF30 הוא עשוי מחומרים טבעיים בלבד, אינו מזהם את הקרקע או הסביבה ואינו מסוכן לבעלי החיים או ילדים. ככה זה, כשנותנים לצמחים אהבה עם חומרים טבעיים בלבד, לאורך כל עונת הגידול – הם נותנים אהבה חזרה. ולחקלאי גם רווח נקי!  אם טרם ניסיתם, לא מאוחר מידי! בין אם את או אתה מגדלים מקצועיים, חובבים או מתחילים – הצוות הנאמן שלנו זמין עבורכם לייעוץ בכל עת. ליצירת קשר לחצו כאן. 

אשכולית

גידול דקלים והדרים באדניות מתכת על מצע מנותק

תראו איזו מרפסת מדהימה – לתפארת מדינת ישראל! ואכן חומרי הדישון הביוסטימולנטים הם תוצרת הארץ באיכות הכי גבוהה עם תוצאות שלא משאירות מקום לספק. מצע מנותק היא שיטה חקלאית לגידול צמחים במנותק מהקרקע: בעציץ המונח על-גבי משטח אטום, בה נהוג להשתמש בשנת שמיט, לצמחי נוי או לגידול ירקות ללא חרקים.  רון הגנן המאושר מכריז: ״נוסחה מנצחת לא מחליפים״! מה שהוא עושה בשביל שהדקלים וההדרים שלו יראו מדהים באדניות המתכת הוא לשלב KF-SERFICO ביחד עם G&B – מושלם למצעים מנותקים. מה זה G&B?  זהו דשן על בסיס מינרלי, אורגני ומותאם לגינות במצעים מנותקים בכל עונות השנה! מכיל את כל האלמנטים הנחוצים לצמח, לצד תערובת אורגנית עשירה של אצות וצמחים מן הטבע, המכילה אנזימים, ויטמינים, חומצות אמינו ועוד המון אלמנטים טבעיים אשר שמשמשים כמערכות עזר לספיחת מינרלים, מניעת מחלות, עמידות בתנאים קיצוניים, שורשים בריאים, צמיחה מהירה ויציבה ושיפור תנאי הקרקע. מה זה KF-SERFICO? ביוסטימולנט טבעי, שאינו מזיק לסביבה ויעזור לגינות שלכם לצמוח בצורה חסרת תקדים! מכיל מיצוי של אצות, עשיר בחלבון ומינרלים, בשילוב עם מיצוי ספונין טבעי מצמחים מדבריים. מיצוי האצות הינו ספק של מיקרו ומאקרו נוטריינטים ושל חומרים שונים הפועלים כמאיצי צמיחה. למה זה עובד? דשני VGI הם ביוסטימולנטים העשויים מחומרים טבעיים בלבד. החומר אינו יוצר את התמכרות הקרקע לחומר הדישון ובכך שומר על כוח עצמאי תוך כדי טיפול. החומר נותן תוצאות מטורפות, והסרטונים מדברים.  גם אתם רוצים לגדל על מצע מנותק?הכירו את המבצע שלנו: GARDEN&BALCOBY + KF-SERFICO – שילוב מעולה שנוסה על מצעים מנותקים. יש לכם שאלות? תוהים איך, כמה ומתי הכי טוב להשתמש בתכשיר ביחס לתשתיות הקיימות אצלכם? דברו איתנו – נשמח לעזור וללוות. ליצירת קשר לחצו כאן.

עץ אזדרכת הודית

שמן הנים

שמן נים הוא שמן שמופק מעץ הנים, או בשמו המדעי ‘אזדרכת הודית’ (Azadirachta indica).   עץ זה הינו “קרוב משפחה” של עץ האזדרכת המוכר בארצנו, מוצאו באזורים הטרופיים של הודו  והוא גדל גם באזורים טרופיים אחרים בדרום מזרח אסיה ובאפריקה. שמן הנים  מופק מחלקיו השונים של העץ – עלים ופירות ובעיקר – מהזרעים. השמן עשיר מאד בנוגדי חמצון, סטרואידים וטריטרפנואידים. החומר הפעיל העיקרי בשמן הוא האזאדרכטין, אשר לו סגולות רבות. צבעו של שמן הנים הוא חום ירקרק כהה , יש לו ריח אופייני וטעם מר מאד.  במסורת של רפואת האירוודה ההודית, לעץ הנים ולתוצריו מיוחסות סגולות רפואיות רבות: טיפול בנגעי עור ובפצעים מוגלתיים,  טיפול בצרעת, קדחת ומלריה, שמירה על היגיינת פה ובריאות חניכיים, שיפור תפקודי כבד, ניקוי הדם מרעלים ועוד. האזאדרכטין, שהוא כאמור חומר פעיל עיקרי בשמן הנים, הוא מטבוליט משני המיוצר באורח טבעי על ידי העץ, ומהווה עבור העץ כעין “חומת אש” כנגד פגעיהם של חרקים מזיקים שונים. על דרך זו, מהווה שמן הנים המופק מחלקי העץ השונים, חומר הדברה טבעי חשוב ורב עצמה  כנגד חרקים המזיקים לצמחים. מוצרים בהם משולב שמן  נים פועלים על ידי התערבות במספר שלבים בחייו של חרק. החומרים הפעילים בשמן מדמים  את הצורה והמבנה של הורמונים החיוניים לחייהם של חרקים, של חסרי חוליות אחרים (כגון נמטודות) ואף של סוגי חיידקים מסוימים. גופם של יצורים אלה סופג את תרכובות הנים כאילו היו הורמונים, ועל דרך זו מתבלבלת המערכות האנדוקריניות שלהם.  הסטיות ההתנהגותיות והפיזיולוגיות העמוקות שנוצרות מכך משאירות את החרקים חלשים, מבולבלים ובעלי יכולת מופחתת להתרבות. חומר הפעיל שבשמן משבש את המטבוליזם של חרקים כמה אופנים בעת ובעונה אחת: – פגיעה בתיאבון וביכולת האכילה של החרק, וכך הפיכתו לחלש יותר ופגיע. – פגיעה בהורמונים השולטים בייצור בשלד הכיטין של החרק, וכך חשיפתו לפגיעות פיזיות. – שיבוש מערכת הסיגנלים ההורמונאליים, המכווינה את גלגול חיי החרק: תזונה, הזדווגות, התגלמות והגחה. באופן זה, פועל שמן הנים כקטל מזיקים “רך”: החומר אינו מרעיל למוות את החרק ואת סביבתו, אלא יוצר סביבה בה החרק לא יכול להזין את עצמו ולא מצליח להתרבות. שמן הנים ידוע כיעיל כנגד סוגים רבים של חרקים מזיקים: כנימות, אקריות, צרצרים, זחלים, טריפסים ואף כנגד נמטודות מזיקות השוכנות בקרקע (החומר פוגע בלארוות מיד עם בקיעתן וכך מונע את התפשטות הנגע). שמן הנים הוא בעל רעילות נמוכה מאד לבני אדם ולמרבית סוגי בעלי החיים ובעלי הכנף. תכונה זו עושה אותו קוטל מזיקים “ירוק” אמיתי: מופק מצמחים, מתפרק היטב ומהר לתוצרים נקיים בסביבה הטבעית, אינו משאיר שאריות רעילות בסביבה, פוגע רק במזיקי המטרה ולא משבש את פעילות אויבים טבעיים כגון חיפושיות, צרעות טפיליות וציפורים. התכשיר KF Guard  של חברת VGI, הינו שילוב ייחודי של שמן נים באיכות גבוהה (40%) יחד עם מיצויים צמחיים נוספים (20%). שימוש רציף בתכשיר לכל אורך עונת הגידול יאפשר לצמח לשגשג בסביבת גידול בריאה, וזאת על ידי הפחתה ניכרת של נוכחות גורמים המזיקים לצמח (בעיקר כנימות, אקריות וטריפסים) וחיזוק תהליכי המטבוליזם בצמח עצמו.

שקדיות צילום מסך סרטון

משה החקלאי ממשק יפה, החל להשתמש ב-KF10 ומאז – חוגג!

“אנחנו כבר שנה שלישית מטפלים ב-KF10 וב-Serfico. כל שנה אנחנו משתמשים בפחות דשן כימי ורואים עליה ביבול”  שיא הפריחה של השקדיות פשווט יפהיפיה, איזה כיף לנו שזכינו לבקר! המשק של משה הוא דוגמה לכך ששימוש בפחות דשן כימי מביאה לעלייה בגידול ומאפשרת להגיע לתוצאה טובה ולחסוך בעלויות – הרי שה-KF הוא רווח נקי לחקלאי, ולא פחות. בכל חודש יוני מבצעים בדיקות עלים במשק, והתוצאות תמיד תקינות, ללא כל מחסורים בצמח. גם במפרים וגם בזן העיקרי אפשר לראות פריחה משגעת.  אנחנו גאים לקחת חלק בהצלחה של המשק היפהיפה שניצב לפנינו כאן. מה זה בעצם KF10?  מדובר בחומר מרוכז מאוד של KF30, המיועד בעיקר לחקלאות ומטעים גדולים. ממש כמו ה-KF30 הוא עשוי מחומרים טבעיים בלבד, אינו מזהם את הקרקע או הסביבה ואינו מסוכן לבעלי החיים או ילדים. ככה זה, כשנותנים לצמחים אהבה עם חומרים טבעיים בלבד, לאורך כל עונת הגידול – הם נותנים אהבה חזרה. ולחקלאי גם רווח נקי!  אם עוד לא ניסיתם, לעולם לא מאוחר! בין אם את או אתה מגדלים מקצועיים, חובבים או מתחילים – הצוות הנאמן שלנו זמין עבורכם לייעוץ בכל עת. נשמח להעניק הכוונה לגבי גידול ודישון המותאמים לגידול ולתנאים הקיימים אצלכם. ליצירת קשר לחצו כאן. 

אשכולית

איך לגדל עץ אשכוליות מלא פרח?

קבלו את עץ האשכוליות הפורה ביותר בארץ: העץ של אמיר פרג׳ון!  הוא משתף אותנו בשני עצים: הראשון עץ שזה עתה עבר קטיפה מאסיבית ואת הכמות היפה אנחנו רואים בסל, לצד עץ אשכוליות נוסף שטרם עבר קטיף, ותראו – כמה אשכוליות צהובות, יפות, עסיסיות וגדולות. תודו שזה עושה לכם חשק. הוא מסביר בדיוק איך הוא עושה את זה:  ״בזכות ה-KF30… פעם היו לי מעט פירות והפעם, בזכות ה-KF, יש לי המון פירות!״ למה?  כי ה-KF30 הוא ביוסטימולנט שעשוי מחומרים טבעיים בלבד. החומר אינו יצר את התמכרות הקרקע לחומר הדישון ובכך שומר על כוח עצמאי תוך כדי טיפול ב-KF30. החומר נותן תוצאות מטורפות, והסרטונים מדברים.  לצפייה בגינות מאושרות שטופלו ב-KF30 מוזמנים להכנס לקישור.  גם אתם רוצים לגדל?נסו את התכשיר שלנו – KF30.  יש לכם שאלות? תוהים איך, כמה ומתי הכי טוב להשתמש בתכשיר ביחס לתשתיות הקיימות אצלכם? דברו איתנו – נשמח לעזור וללוות. ליצירת קשר לחצו כאן.