מוצרי חברת VGI מתאימים לכל סוגי הצמחים, והם בטוחים לחלוטין לסביבה ולמשתמש. תכשירים אלו נותנים פיתרון יעיל ובטוח להזנת כל סוגי הצמחים בגינה הביתית, וזאת במהלך אחד של יישום לכל סוגי הצמחים.

הרכיבים מהם עשויה ההצלחה – דשן נוזלי מסדרת ה KF

KF- תכשירי דישון מהטבע לגינון​

השפעת תכשירי דישון נוזלי KF על קירות ירוקים

דישון נוזלי ביו-סטימולנט לגינון וטיפוח גינה KF

Screenshot (121)

איך לגדל עץ פאפאיה? רק עם KF

משה סעדון, חבר טוב מאוד שלנו וחובב גינון ותיק הפתיע אותנו מאוד כששלח לנו את הסרטון הבא. למה? כי פאפאיות כל כך גדולות לא ראינו כבר הרבה זמן. בתחילת הסרטון משה מציג לנו פאפאיה שקטף בדיוק הבוקר מהעץ ומספר “תראו איזה גודל,  איזה יופי, כמה היא חלקלקה. טעם נהדר- גודל מקסים”. משה מספר לנו שלא תמיד זה היה ככה. “בשנים עברו הם היו קטנטנים כאלה”. אבל משה מטפל בעצים שלו עם המון אהבה, ורק עם הנשמה, הוא משתמש בחומרים טבעיים בלבד – ועכשיו קוטף את פירות ההצלחה: “השנה בזכות KF30 – להפליא, טעים, טעים, טעים”. כשרואים פירות כאלו פשוט יודעים – העבודה עם KF30 משתלמת. כי תוצאות כאלו, בלי שימוש בדשנים כימיים, ללא סכנה להמלחת הקרקע או פגיעה בסביבה – הן פשוט ברכה שאין לה תחרות. אם גם לכם יש עץ פאפאיה בגינה או שאתם שוקלים לגדלל עץ פאפאיה, אנחנו כאן למענכם. לכל שאלה, בכל נושא, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו: צרו איתנו קשר דרך עמוד יצירת הקשר או באמצעות דף הפייסבוק שלנו.

איך לגדל סחלב

6 טיפים לגידול נכון של סחלב בבית

6 טיפים שחשוב להכיר על גידול סחלב בבית: נקודות שכדאי לדעת על השקיית הסחלב, כמות השמש שצורך סחלב, דישון סחלב וכללים שיש להקפיד על שמירתם

סחלבים שכדאי לגדל

איזה זן של סחלב כדאי לגדל?

רוצים לגדל סחלב בבית? איך בוחרים זן של סחלב שיגדל בקצב הנכון וכיצד מתאימים לו את תנאי הגידול המיטביים? ממי נכון לקנות זרע ומה הזנים המומלצים?

תבלינים לגידול בבית

איזה תבלינים שווה לגדל בגינה או במרפסת?

איזה תבלינים הכי קל לגדל בבית ומה התבלינים שהכי מומלץ לגדל באופן עצמאי בגינה או בחצר הבית? איך משקים את התבלינים ומה כדאי לדעת מראש?

לגדל עץ תפוזים

איך לגדל עץ תפוזים בגינה?

עץ התפוזים הוא מהעצים האהובים בישראל. איך מגדלים עץ תפוזים בגינה ביתית? מתי להשקות ולדשן אותו? ומה כדאי לדעת לפני שבוחרים את זן העץ?

הפחתת דשן כימי

החקלאים הפחיתו את הדישון הכימי – ומרוויחים היום יותר!

הפטרוזיליה היא חלק בלתי נפרד מהמטבח הים תיכוני ואחד מהמרכיבים ההכרחיים בכל מנה ישראלית טובה. איך מגדלים את הפטרוזיליה בבית?

לגדל פטרוזיליה בבית

כיצד לגדל פטרוזיליה מושלמת במרפסת או בגינה?

הפטרוזיליה היא חלק בלתי נפרד מהמטבח הים תיכוני ואחד מהמרכיבים ההכרחיים בכל מנה ישראלית טובה. איך מגדלים את הפטרוזיליה בבית?

lemons-on-tree-6478

חולם על עץ לימון בגינה? כך מגדלים

אם יש עץ שאנחנו ממליצים במיוחד על גידולו בגינה הוא עץ הלימון. כל מה שצריכים לדעת החל מרגע השתילה ועד הגיזום וקטיפת הפירות.

לגדל בצל ירוק בגינה

מה כדאי לדעת על גידול ביתי של בצל ירוק?

ניתן לגדל בצל ירוק באדנית או במיכל קטן, אין הגבלה על מועד השתילה. מדובר בצמח אמיד וירוק כל השנה, שקל לגדל בגינה. איך מגדלים בצל ירוק נכון? קראו את המאמר

שיטות דישון

שיטות הדישון השונות, ומתי להשתמש בכל שיטה

לאורך השנים התפתחו שיטות דישון שונות, לכל אחת היתרונות שלה.
חברת VGI פיתחה ליין עשיר של מוצרי דישון לחקלאים ולגינות ביתיות, שלכולם אותו בסיס – דשן ביו סימולנטים איכותי.