03-5407320

להנחיות פרטניות לכל גידול

03-5407320

להנחיות פרטניות

גינון

גינון

המחיר כולל משלוח עד הבית לכל הארץ

מוצרי חברת VGI מתאימים לכל סוגי הצמחים, והם בטוחים לחלוטין לסביבה ולמשתמש. תכשירים אלו נותנים פיתרון יעיל ובטוח להזנת כל סוגי הצמחים בגינה הביתית, וזאת במהלך אחד של יישום לכל סוגי הצמחים.

נבחרת תכשירי דישון KF לגינון הפרטי:

לגינה פרטית (צמחי עונה, תבלין, עצי פרי/נוי, ירקות, שיחים, ורדים), לעציצים ואדניות במרפסת או בתוך הבית לטיפול שוטף בריסוס או בהגמעה במהלך כל השנה.

זמין גם בנפח:

לכל סוגי הצמחים לטיפולי שיקום, שתילות חדשות, חיזוק שורשים, הקניית עמידות, טיפול דחף, טיפול נגד מזיקים (בשילוב שמנים צמחיים ותכשירי הדברה ביולוגיים, כמו KF-GUARD) - לחיזוק כל מערכות הצמח.

זמין גם בנפחים:

למניעת מחסורי יסודות קורט בכל סוגי הגידולים, לשיפור התבססות מדשאות (בשילוב עם KF SERFICO), לשיפור חנטה בעצי פרי ולהשלמת מחסורים בכלל הגידולים.

זמין גם בנפח:

להגנה וטיפול במחלות ובמזיקי עלים, לחיזוק פעילות המטבולית של הצמח, למניעה והרחקה של מזיקים ומחלות, לשיפור הגנה ועמידות בתנאי עקות חום ויובש ולסיוע בהתאוששות.

זמין גם בנפח:

להשלמת מחסורי ברזל בכל סוגי הגידולים, כלאט ביו אורגני מסייע לזמינות הברזל וספיגתו ברקמות הצמח, מתאים גם לריסוס וגם להגמעה.

תרכיז חומצה פולבית במיצוי ייחודי לשיפור פוריות הקרקע והזנת הצמח. מחליף הומוס יבש או נוזלי בגינון ובחקלאות, מתאים יותר לקרקעות בישראל מחומצה הומית.

זמין גם בנפח:

משפר צימוח, פריחה וחנטה. מומלץ לשימוש בריסוס והשקיה. מצמצם סורגיות בעץ.

זמין גם בנפח:

כל תכשירי דישון KF לגינון הפרטי:

הרכיבים מהם עשויה ההצלחה – דשן נוזלי מסדרת ה KF

דישון נוזלי ביו-סטימולנט לגינון וטיפוח גינה KF

KF- תכשירי דישון מהטבע לגינון​

חברת VGI מציגה: KF ואומנות אחזקת הדשא

השפעת תכשירי דישון נוזלי KF על קירות ירוקים

שתפו:

לקוחות יקרים, עקב המצב הבטחוני יתכן עיכוב במסירת משלוחים. אנו זמינים עבורכם בטלפון: 03-5407320 לכל שאלה.

ליצירת קשר וקבלת ייעוץ