מוצרי חברת VGI מתאימים לכל סוגי הצמחים, והם בטוחים לחלוטין לסביבה ולמשתמש. תכשירים אלו נותנים פיתרון יעיל ובטוח להזנת כל סוגי הצמחים בגינה הביתית, וזאת במהלך אחד של יישום לכל סוגי הצמחים.

הרכיבים מהם עשויה ההצלחה – דשן נוזלי מסדרת ה KF

KF- תכשירי דישון מהטבע לגינון​

השפעת תכשירי דישון נוזלי KF על קירות ירוקים

דישון נוזלי ביו-סטימולנט לגינון וטיפוח גינה KF

ginkgo-4195732_640

במשתלת הרא״ה השתמשו ב-KF והקורוזיה נעלמה!

שי ממשתלת הרא״ה, שיתף אותנו בחלקות שבמשתלה ובתהליך השיקום שעברה אחת מהחלקות שלו המוקדשת לליצ׳י, יאמי! גינון הוא עסק מורכב שעל מנת לעשות אותו היטב ובצורה מקצועית ומניבה, יש צורך בהמון ידע, ניסיון, אורח רוח וכמובן אהבת הגידול והאדמה. הביטו: אז אנחנו למדנו לא מעט. לדוגמה, מראה לנו שי את החלקה שמיועדת לקטיף: 70% מהחלקה סבלה מקורוזיה ועלים צהובים. רק אחרי נסיונות רבים הבינו במשתלה – להניח לכל הנסיונות ולעבור לנוסחה פשוטה ומנצחת: גיזום מסיבי של החלקה בשילוב עם טיפול ב-KF-10. חצי שנה חלפה מאז המהלך המדויק והחלקה נראית מדהים! כמות הפרי יוצאת מן הכלל! ומה גם שאלו שטחים אורגנים שלא מוסיפים להם שום דבר חוץ מה-KF. איזה כיף למי שמבקר במשתלת הרא״ה: יש קטיף עצמי (הכי כיף עם הילדים), צמחיה, בטטות, עגבניות, שעועית, פרחים וציוד איכותי ביותר לגינה ביתית או עציצי מרפסת. שמחנו לעזור לרפא את החלקה שחלתה.  ואיזה כיף לנו כי אנחנו יכולים למקסם את מה שיש למשתלה, לפרחים ולטבע לתת לכם ולסביבתכם. אנו שמחים להעניק שירות, עזרה והדרכה לכל הגננים והגננות שרוצות ורוצים –  להיטיב עם הצמיחה. לשדרוג הצמיחה, הרווח והסיפוק מחווית הגידול – צרו עמנו קשר ונתאים את לכם הטיפול המדויק ביותר.

מטע אבוקדו שופע פירות

מחקר: כמה משתלם לחקלאים לעבוד עם KF של VGI?

נרגשים לשתף אתכם בתוצאות ניסוי שערכנו חלקה מסחרית של אבוקדו מהזן “האס” במרכז הארץ: מטרת הניסוי היא לבדוק את ההשפעה יישומי תכשיר ה-KF 10 על יבול החלקה ע”פ פרוטוקול ההמלצות של VGI, בהשוואה לטיפול המשקי הרגיל. לשם כך בדקנו שני סוגי חלקות זהות לחלוטין ובעלות מאפיינים זהים, כאשר ביניהן הבדל אחד בלבד – האחת מטופלת ב-KF והשניה לא.  ע”פ פרוטוקול ההמלצות של VGI לאבוקדו נדרשים חמישה  יישומי KF 10  של 1 ליטר לדונם כל אחד במשך עונת הגידול. היישומים ניתנים בהגמעה דרך מערכת טפטוף. הניסוי מתקיים כבר 4 שנים ברציפות וכעת ניתן לשפוט על פי תוצאות בלבד:  שנת 2017: 16.6% יותר יבול לחלקה המטופלת ב-KF! שנת 2018: 27.3% יותר יבול לחלקה המטופלת ב-KF! שנת 2019: 13.1% יותר יבול לחלקה המטופלת ב-KF! שנת 2020: 11.8% יותר יבול לחלקה המטופלת ב-KF! כאשר מחשבים את עלות הטיפול ב-KF לצד עליה ברווחי החקלאים, עולה כי השקעה של 1 ש”ח בטיפול ב-KF תניב לחקלאי 5 ש”ח בממוצע. זו פשוט המציאות. חקלאים – שימו לב, כשאתם בוחרים לעבוד עם KF וחברת VGI אתם מקבלים: יותר יבול ופרי, יותר הכנסה, יותר הצלחה – ויותר ביטחון!  למה יותר ביטחון? כי VGI היא חברה ישראלית כחול-לבן, הראשונה והמובילה ביותר בתחום הביוסטימולנטים, שתשאר כאן למענכם גם היום וגם עוד 10 שנים, ללא ייבוא ועם אותו מחיר מנצח. אנו נשמח לשוחח איתכם ולהקנות עבורכם הכוונה ספציפית לגידול החקלאי שלכם, לטובתכם, לטובת הייבול. ליצירת קשר לחצו כאן.

גינה מעוצבת ופורחת

איך לגדל פרחים יפים וחזקים כמו של משתלה?

לאחרונה קיבלנו סיור נדיב מאוד במשתלה של מוחמד. הוא הראה לנו כיצד הוא משתמש במערכת ההשקיה שלו, ואז סיפר לנו כיצד שיטת הגידול שלו, העושה שימוש ב-KF משפיעה על הגידול ומשאירה אותו באיכות כל כך גבוהה. הביטו וראו: אז מה היה לנו כאן? קודם כל למדנו כי דרוש מעט מאוד חומר דישון KF בשביל לתת תוצאות מעולות על גבי שטח גידול רחב. ג׳ריקן אחד של חמש ליטר עבור קוב של מים הולך לכל המשתלה, אכן מרשים! לאחר מכן ראינו כי ההשפעה של  ה-KF על הצמחים מספקת ומרשימה. שמנו לב לעלים של פרחי הציפורן שהם גדולים ואינם מצהיבים, והתבשרנו כי משך המחייה שלהם מעל מחזיק שבועיים. ולצד עובדות אלו, התודענו לכך שכל תהליך הגידול מגיע לשיא שלו בזמן קצר למדי. צמח בן שבוע בלבד מלא בשורשים חדשים, (90%, כפי שמספר לנו מוחמד) והוא מוכן לחלוטין למכירה.  זוהי הדרך לנהל משתלה, כל הכבוד למוחמד ולמשתלת הורד האדום! גם אתם רוצים להעלות את הרמה של המשתלה שלכם? נשמח לעזור לכם. 

Screenshot (120)

לגדל עץ לימון ננסי עם פירות: מבט מקרוב

לכל גנן יודע שהבשורה לגדילה פוריה עסיסית ומוצלחת מתחילה כבר בלבלובים. עם בוא הקיץ, העץ של יניב הגנן התמלא בלבלובים עשירים ששמחים את ה-3>. צפו: והאמת? שלא רק הלבולבים מבשרים את ההצלחה הקרבה, אלא גם נסיון העבר. אנחנו מקבלים את ההצצה הזו לאחר שהעץ נתן כבר עשרות פירות העונה! אנחנו יכולים  לדמיין את הריח הרענן של עצי ההדר האלו ורוצים גם 🙂  ועל התוצאות שמדברות בעד עצמן, ממש אי אפשר להתווכח. הגינה הזו מקבלת אחת לחודש את ה- GARDEN&BALCONY, ואחת לחודש עוקב KF-SERFICO. ההשקייה ניתן באופן ידני במשפך, ללא דישון. צעדים קטנים לגינה גדולה. נסו גם אתם. כשנותנים אהבה לעצים, הם נותנים צמיחה בחזרה 😍

תבלינים בגידול הידרופוני

איך לגדל ירקות בגינה? צפו בגינת הירק של שימי

אין כמו לקטוף את האוכל לסלט הישר מהגינה, ומהגינה של שימי ממושב עמינדב אפשר להכין ארוחות שלמות. ממנת פתיחה המורכבת מעגבניות וחצילים, עד למנה עיקרית על בסיס תבשיל דלעת ועד לקינוח מפנק של תותים בשמנת. והיד עוד נטויה!  איזה כיף לו, תראו > קיבלנו כאן הסבר נדיב מאוד מגינתו של הגנן שלא מפסיק לתת אהבה לגינה שלו. יש לנו פה שדה תירס, קישואים, מלפפון, פלפלים, עגבניות, עגבניות שרי ואיך לא – פרחי נוי שהצבע שלהם מושך את העין מן המרחק. זה נכון שגינון כה מושקע מצריך השקעה ואהבה, אבל עם ה-KF30 הנתינה הזו הופכת לקלה ופשוטה, היות ומדובר בתכשיר כה יעיל שעוזר לגינה לתת תוצאות כ מרשימות וכה פורות.  החיבור לטבע ולאדמה מן המרחב הקרוב והאינטימי של הבית שלנו, הוא מתנה שאנחנו יכולים לתת לעצמנו ולבני ביתינו. קשב ושימת לב לפרטים הקטנים שההצמחה דורשת מאיתנו, מעשירה ומעצימה גם אותנו

pexels-karol-d-582486

מדשאות מהממות שטופלו ב-KF

אחד הדברים המאכזבים ביותר בבית עם גינה היא המדשאה. לא פעם, על אף שעות של השקעה מדיי חודש בגיזום טיפוח והשקייה של המדשאה, עם שומרת על מראה מוזנח ועלוב. למעשה, נדיר לפגוש במציאות מדשאות שנראות כמו בסרטים, וכשפוגשים אותן, המבקרים בבית נוטים להתלהב ולהחמיא. מדשאה בריאה היא אלמנט קורן שמשדרג את כל הבית. אחד האנשים שזכה לשדרוג משמעותי של המדשאה שלו לאחרונה הוא פרופ’ זיו רייך.פרופ’ רייך מספר שהוא משתמש ב-Kf Serfico מזה כחודש בלבד, ושהגיע לתכשיר “במקרה”. בסרטון ששלח לנו ניתן לראות דשא חזק וצומח בצבע ירוק בוהק, ללא קרחות. פרופ’ רייך מיישם את הדשן בריסוס וממליץ, לכל מי שיכול, לעשות כמוהו ובכך להפוך את הגינה שלו לג’ונגל. לא רק המדשאה של פרופ’ רייך נהנית מהתכשירים של VGI. גם מדשאת האצטדיון בראשון-לציון מטופלת בKf-10 וב-Serfico. האצטדיון מתגאה בדשא חזק ובריא ומתמוגגים מהריח ומהמראה. הוידאו לא עובד? לחצו כאן. גם רון הגנן ממושב מגשימים, מספר לנו בסרטון ששלח כי הדשא קם לתחייה מאז שהתחיל לרסס אותו בדשן kf serfico. רון מעיד כי השיפור מטורף וכי לא שמר תמונות של המצב לפני משום שלא האמין שיגיע לכזו תוצאה. הוידאו לא עובד? לחצו כאן. גם הסוסים בגינתו של רובי נהנים מהדשא הבריא והמזין. רובי מיישם את הדשן של serfico במדשאה ללא חשש, משום שהדשן טבעי לחלוטין, אינו רעיל ואינו מסוכן. ומי יכול להעיד טוב יותר על איכות הדשא, מאשר הבהמות שאוכלות ממנו בהנאה צרופה? הוידאו לא עובד? לחצו כאן. אנו מזמינים גם אתכם להינות מסדרת המוצרים של VGI שתוכל לשדרג את המדשאה שלכם עשרות מונים! צרו עמנו קשר ונתאים לכם את הטיפול המתאים ביותר.

2021-02-22 (1)

שיקום מדהים בגינה של שלמה

לאחרונה שלח לנו שלמה סרטון מלא בהוקרת תודה על המהפך שחל בגינה שלו. את המהפך הוא מייחס לתכשיר kf 30 אותו יישם בגינה. בסרטון סוקר שלמה את מצב גינתו הנוכחי, תוך שהוא מתאר בעל-פה את המצב הקודם.  שלמה מתאר גדר חיה “מתה”, שהייתה נטולת צבע לחלוטין. מול מילותיו של שלמה ניצבת בדיסוננס עצום תמונה של גדר חיה מרשימה, בצבע ירוק בוהק עם צמיחה מהפנטת. שלמה מדגיש במיוחד את הלבלוב של הגדר. בהמשך עובר שלמה לסקור את עצי ההדר בגינה: הקלמנטינה והלימון. לדבריו, העצים היו חסרי צבע וחסרי פרי. לדבריו, יישום הדשן היה ממש כמו “הוקוס-פוקוס” ועתה הוא מצלם עצים שופעים ובריאים. בגינה של שלמה ניצב גם עץ אנונה שלדבריו “מתה” ועתה צומחת מחדש. בסיום הסרטון עובר שלמה לסקור את הורדים, שלמה חשש שיצטרך להיפטר מהם, אבל שבועיים לאחר השימוש בkf הם החלו להצמיח פרחים מלבלבים. אנו מזמינים אתכם להתרשם בעצמכם וליהנות גם אתם מהתוצאה.

Screenshot (119)

4 טיפים לטיפוח מדשאה

טיפוח המדשאה בבית היא פעולה קטנה שתשנה משמעותית את מראה הבית ותעלה את קרנו בעיני המבקרים, וכמובן תגרום לכם להעלות חיוך של סיפוק בכל פעם שתציצו לגינה. טיפ #1 תזמון תזמון הוא מרכיב עיקרי בעניין. אם אתם מגדלים את המדשאה מזרעים, דעו שהזרעים מעדיפים אדמה חמה ואוויר קר. ההמלצה שלנו היא לזרוע באחת מעונות המעבר: סתיו או אביב. הדבר החשוב ביותר הוא שלא תפקוד את הזרעים סופה רצינית או קפור עז לפני שהם מתבססים בקרקע.  טיפ #2 בדיקות רוב האנשים אינם נוטים להשקיע יותר מדיי בבדיקות מוקדמות ומניחים שהכל יהיה בסדר.  אבל דווקא הצעד הבסיסי הזה יכול לסייע לגדל מדשאה לתפארת.   חשוב מאוד לבדוק את רמת החומציות (PH) של הקרקע, הדשא אוהב אדמה מעט חומצית, בטווח שבין 6.2 ph ל-7 ph. בנוסף, אנו ממליצים להקפיד ולבדוק גם את החומרים המזינים שנמצאים בקרקע. בעיקר חשוב לבדוק את רמת החנקן, הזרחן והאשלג, אך מיטיבי הלכת יכולים לבדוק עשרות פרמטרים נוספים.  טיפ #3 דישון הקפידו לדשן את הדשא באמצעות דשן אורגני המופק מביו-סטימולנטים. בין התכשירים המתאימים ביותר למלאכה ניתן למנות את kf-serfico. מדובר בביו-סטימולנט מבוסס אצות המיועד להאצת תהליכי השתרשות (עידוד פעילות בית השורשים) ולשיפור קליטה והזנה עלוותית של חומרים שונים. התכשיר הוכח כמוצלח במיוחד עבור מדשאות והמשתמשים בו מעידים על תוצאות מרשימות במיוחד. טיפ #4 השקייה כל העבודה הקשה תרד לטימיון אם לא תשגיחו על המדשאה הצומחת ותטפלו בצרכים שלהם באופן שגרתי. משום שמדשאות נוטות להתפרש על פני שטח נרחב, סביר שמידת ההצללה לא תהיה אחידה וכך גם אופי האדמה. לכן, עליכם להתאים את ההשקייה למצב בשטח. ככלל אצבע, הקפידו על אדמה לחה – עודף מים רע לפחות כמו היעדר השקייה. סביר שתידרשו לפחות להשקיה אחת בבוקר, ולהשקיה נוספת אחה”צ במידה והשמש ייבשה את האדמה.

Screenshot (121)

איך לגדל עץ פאפאיה? רק עם KF

משה סעדון, חבר טוב מאוד שלנו וחובב גינון ותיק הפתיע אותנו מאוד כששלח לנו את הסרטון הבא. למה? כי פאפאיות כל כך גדולות לא ראינו כבר הרבה זמן. בתחילת הסרטון משה מציג לנו פאפאיה שקטף בדיוק הבוקר מהעץ ומספר “תראו איזה גודל,  איזה יופי, כמה היא חלקלקה. טעם נהדר- גודל מקסים”. משה מספר לנו שלא תמיד זה היה ככה. “בשנים עברו הם היו קטנטנים כאלה”. אבל משה מטפל בעצים שלו עם המון אהבה, ורק עם הנשמה, הוא משתמש בחומרים טבעיים בלבד – ועכשיו קוטף את פירות ההצלחה: “השנה בזכות KF30 – להפליא, טעים, טעים, טעים”. כשרואים פירות כאלו פשוט יודעים – העבודה עם KF30 משתלמת. כי תוצאות כאלו, בלי שימוש בדשנים כימיים, ללא סכנה להמלחת הקרקע או פגיעה בסביבה – הן פשוט ברכה שאין לה תחרות. אם גם לכם יש עץ פאפאיה בגינה או שאתם שוקלים לגדלל עץ פאפאיה, אנחנו כאן למענכם. לכל שאלה, בכל נושא, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו: צרו איתנו קשר דרך עמוד יצירת הקשר או באמצעות דף הפייסבוק שלנו.

איך לגדל סחלב

6 טיפים לגידול נכון של סחלב בבית

6 טיפים שחשוב להכיר על גידול סחלב בבית: נקודות שכדאי לדעת על השקיית הסחלב, כמות השמש שצורך סחלב, דישון סחלב וכללים שיש להקפיד על שמירתם